Teenused


Paigaldus
Põhiliseks tingimuseks, mis tagab laitmatu ja efektiivse kliimaseadme töö, on kvaliteetne paigaldus, mis on tehtud tootja nõuete järgi. OÜ Kliimavent paigaldajatel on rohkem kui 10-aastane kogemus nii tööstuskliimaseadmete, kui ka eraklientidele õhksoojuspumpade paigaldamises. Paigalduse kvaliteet ning individuaalne suhtumine iga klienti nõuetesse on meie töö põhiliseks printsiibiks. Tehtud töödele anname 2-aastase garantii.

Hinnapakkumise koostamisel arvestame iga hoone eripäraga, õhksoojuspumba vajaliku võimsuse ja muidugi kliendi soovidega. Meil on kliendisõbralikud hinnad, mis ei sisalda varjatud kulusid.


Hooldus
Laitmatu ja efektiivse töö tagamiseks soovitavad tootjad kliimaseadmeid ning soojuspumpasid hooldada kord aastas. Regulaarse tehnilise hoolduse jooksul toimub sise- ja välissoojusvahetite puhastus, külmakonturi hermeetilisuse kontroll, drenaažiliinide ja töösurvete kontroll ning teiste kliimaseadme osade kontroll.

Kvaliteetne ja regulaarne hooldus aitab märgatavalt pikendada kliimaseadme tööiga ja avastada võimalikud vead varajases staadiumis. Heas tehnilises korras olevad soojuspumbad tarbivad vähem elektrit, soojendavad/külmutavad efektiivsemalt ruumi ning tagavad soodasma mikrokliima.

OÜ Kliimavent ei tegele ainult konditsioneeride/soojuspumpade, vaid ka ventilatsiooniseadmete hooldusega. Viimaste hooldamisel me ei piirdu ainult õhufiltrite vahetamisega, vaid teostame täiusliku tehnilise puhastuse ja agregaadi osade kontrolli, mis märgatavalt vähendab elektri tarbimist ja tagab parema õhuvahetuse ruumides.

Sõltuvalt ruumi puhtusest ja kõrvalfaktoritest (lemmikloomade olemasolust, ruumi asukohast ja kliendi alergiatundlikkusest) tuleb ventilatsiooniseadet hooldada ja õhufiltreid vahetada 1-2 korda aastas.

Korraline kliimaseadme hooldus võtab aega umbes 1 tund ja toimub Teile sobival ajal. Hooldusmehaanikuga saab ühendust võtta telefonil +372 5139589 või e-posti teel hooldus@kliimavent.ee


Seadmed OÜ KliimaVent tegeleb selliste maailmatuntud tootjate nagu Mitsubishi ja Nordcel konditsioneeride ja soojuspumbade, Wesper ja Tecnair tööstuskliimaseadmete, Hoval, Komfovent ja Flexit ventilatsiooniseadmete, Carel õhuniisutajate ja Dantherm õhukuivatite paigaldamisega. Pikaajaline töökogemus võimaldab meil pakkuda oma klientidele ainult kõige paremaid seadmeid, mis on kliimaseadmete turul kõrgelt hinnatud. Tänu tootja ja maletooja otsestele kontaktidele on meil alati võimalus kiiresti teostada garantiihooldust ja vajadusel tellida varuosi ilma pikemata etteteatamiseta. Kliendi soovil oleme alati valmis paigaldama juba olemasolevaid seadmeid ning teostama teiste tootjate agregaatide remonti.