Firmast


OÜ KLIIMAVENT loodi 1996. aastal – nende aastate jooksul oleme kindlalt leidnud oma koha Eesti kliimaseadmete turul.

Meie tegevusalaks on kliimaseadmete (konditsioneerid, soojuspumbad, õhuniisutid, õhukuivatid, ventilatsioonisüsteemid) müük, paigaldus ja hooldus.

Meie klientideks on nii eraisikud, kui ka suured ehitusfirmad.

Professionaalne meeskond garanteerib teile kvaliteetse teenuse – alates müügiinseneritest, kes aitavad valida optimaalsed seadmed arvestades teie soove ja lõpetades kvalifitseeritud montaažnikutega, kes teostavad seadmete nõuetekohase paigalduse.

Garantii ja hooldus – tänu sellele, et meie firma müüb, paigaldab ja hooldab, saame teille pakkuda kogu meie poolt paigaldatud süsteemidele komplekset garantiid.

Oleme valmis abistama kõiki kliente. Meie esindajad on valmis tulema teie väljakutse peale andmaks teile kohapeal profesionaalset konsultatsiooni, koostama optimaalseima kalkulatsiooni – loomulikult teeme me seda kõike tasuta.

KLIIMAVENT - on dünaamiliselt arenev ja kõrgelt kvalifitseeritud meeskond.

Meie eesmark – on lüüa komfortne kllima, et oleks mugav töötada ja täisväärtuslikult puhata.OÜ Kliimavent on lisatud FOKA registrisse, mis võmaldab meil paigaldada ja hooldada seadmeid, mis sisaldavad osoonikihti kahjustavaid ja kasvuhooneefekti tekitavaid aineid.